Aneta Kuroń

Aneta Kuroń

Aneta Kuroń

Nie jem mięsa – bo, gdy rozpoczęłam życie na własnym „garnuszku” okazało się, że mięso mi po prostu nie smakuje. Lubię smaki wege (wegetariańskie, wegańskie) i na nich skupiam się przez ostatnie kilka lat. Mąż (Jasiek Kuroń) najczęściej gotuje w domu dwa obiady, a gdy gotuję ja – jemy wege! (choć to się zdarza rzadko, bo zawłaszczył królestwo kuchenne absolutnie!). Lubię oryginalność w kuchni, korzystanie z przypraw (nie do przesady – nie każde wege musi kojarzyć się z curry lub kuminem!), lubię prostotę ale także ciekawe pomysły! Nie lubię dań na 1/10 talerza – gdy idę do restauracji, chcę zjeść a nie spróbować! (chyba, że to Mistrz Amaro ale Jemu wybaczę wszystko!).
Bardzo chciałabym pisać tylko dobre rzeczy, więc polecała będę miejsca, w których zasmakuję. Resztę albo przemilczę albo wrócę – aby zjeść raz jeszcze.

Nie należę do osób marudnych, doceniam wiele. Nie znoszę niechlujstwa i traktowania klienta jak nieproszonego gościa.

I pozdrawiam Was serdecznie, piszcie do mnie na aneta@kuchniakuronia.pl (lub kontakt@kuchniakuronia.pl) – polecajcie, krytykujcie, rozważajcie lub po prostu odezwijscie się ot tak :)

 

 

 

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress