Nowa strona, a na niej

kuchnia_liht2

Wykonaliśmy nową stronę – co widać :) ale zrobiliśmy to także po to by lepiej się z Wami komunikować. Co nowego?

Aktualności

Strona będzie częśćiej aktualizowana. Ba aktualności (poza przepisami) to podstawa tej strony, teraz wszystkie plany Jaśka Kuronia będą ujawnione ;) Wszystkie aktualności będą też publikowane automatycznie na FB.

Lepsze wyszukiwanie

Dodaliśmy 2 wyszukiwarki, w tym jedna ma funkcje autocomplete – co w praktyce oznacza, że jeśli zaczniesz wpisywać dane słowo zobaczysz podpowiedzi zanim nacisniesz przycisk wyszukiwania. Np. wpisując „zupa” zobaczysz pierwszych 10 podpowiedzi z wpisami i stronami na których to słowo występuje, jeśli dodasz „zupa rybna” wtedy pula zostanie zawężona i będzie brać pod uwagę tylko wpisy z tymi słowami.
Dzięki Wam mamy tu tysiące przepisów – teraz będzie łatwiej odszukać przepisu wg nazwy albo składnika, który w danej potrawie występuje.

Precyzyjna wyszukiwarka – czyli z różnymi parametrami znajduje się na stronie przepisy w niej możesz zawężać wyszukiwanie do wybranych opcji, przedziału czasu, zakresu… sami zresztą zobaczcie.

Picture 139

Newsletter

Dodaliśmy newsletter – jeśli chciałbyś (chciałabyś) może zapisać się i cyklicznie otrzymywać na maila zbiór wieści ode mnie, zarówno ze strony, jak i z mojego życia, planów, akcji. W każdym newsletterze zawarte będą materiały i informacje ekstra, czyli takie, których nie znajdziecie ani na stronie, ani na naszym Fan Page na FB.

Newsletter - Jan Kuroń

Newsletter – Jan Kuroń

Znajdziecie go na stronie głównej po prawej stronie. Rejestracja jest bardzo prosta, szybka i bezpieczna (sami potwierdzacie chęć zapisu, więc nikt nie doda Waszego adresu bez uprzedniej zgody).

Udostępnianie informacji

Każdy wpis, przepis, aktualność, notkę z bloga będziecie mogli teraz bardzo łatwo udostępnić na swoim profilu. Każdy wpis również będzie można wydrukować lub zapisać do pliku pdf (czyli np. zachować przepis).

Komentowanie! Nareszcie.

Możecie komentować zarówno ze swojego konta na FB, jak i używając innych form – logowanie nie jest konieczne. Dobra, smaczna dyskusja to jest to! Jeśli zdecydujesz to również możesz otrzymywać powiadomienia gdy ktoś odpowie na Twój komentarz.

komentowanie

komentowanie

 

*

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress